Cumhuriyet bayramı kutlama mesajları

Cumhuriyet bayramı kutlama mesajları

Cumhuriyet bayramı kutlama mesajları

Cumhuriyetimizin .. yılında ilk günkü gibi inanç, gurur ve umutla milletimiz için güzel ve emin yarınlar diliyorum. Bayramımız kutlu olsun.

Cumhuriyetimizin on yılı, sonraki asırlarına örnektir. Mutlu bayramlar.

Yorulsak da izleyeceğimiz, canımıza kast etseler yılmayacağımız, ölsek de dönmeyeceğimiz Cumhuriyet ve Atatürk yolunda bir yılı daha geride bıraktır. Cumhuriyetimizin yeni yaşı kutlu olsun.

Atatürk ilkelerinin yılmaz bekçileri olan biz gençlerin bu anlamlı ve güzel bayramı kutlu olsun.

Bayrak dalgalandıkça, umutlar var oldukça, Ulus Ata’sının izinden yürüdükçe Cumhuriyet sevdası bitmez. Mutlu bayramlar.

Cumhuriyet milletin öz evladıdır. Atatürk ülküsünde medeni ve refah yarınlar için umudunuzun hiç solmaması dileklerimle.. iyi bayramlar.

Milli egemenliğe, insanca yaşamaya, eşit ve hür olmaya, mutlu ve refah topluma yemindir CUMHURİYET. Bayramınız kutlu olsun.

Bir sevdadır Cumhuriyet yediden yetmişe, bozkırlardan tepelere, en doğudan en batıya. İyi bayramlar.

Cumhuriyet hür olmak, insanca yaşamak, akıl ve bilimi yaşama rehber etmek, laik, sosyal ve hukuka saygılı medeni yaşamı dilemektir. Dileklerinizin gerçekleşmesi umuduyla mutlu bayramlar.

Cumhuriyeti anlamak mutlaka görmek değil, fikir ve eserlerini anlamak, gereklerini görebilmek ve kazandırdığı hak ve hürriyetlere minnet duymaktır. Bunları görüyor ve anlıyorsanız bu yeterlidir.

Kalbinizde Atatürk ve Cumhuriyet sevgisi, vatan, bayrak ve hürriyet ateşi hiç sönmesin. Mutlu bayramlar.

Cumhuriyet yolunda vicdanı, fikri, irfanı hür gençler olarak Ata’mızı ve dava arkadaşlarını saygı, sevgi ve minnetle anıyor, yaşasın Cumhuriyet diyerek mutlu bayramlar diliyorum.

Cumhuriyet fazilettir. Faziletli yarınlarda, huzur ve mutlulukla, Atatürk ve Cumhuriyetle kalın. İyi bayramlar.

Hayatta en hakiki yol gösterici bilimdir, fendir. Atatürk’ün izinde çağdaş uygarlık yolunda mutlu yarınlar diliyorum. Bayramımız kutlu olsun.

Cumhuriyet bayramı sade bir gün değildir, umuttur geleceğe, güvendir hürriyete. Bu bayram hepimizin. Mutlu bayramlar.

Hür ezan seslerini, namus ve haysiyeti, insanca yaşamayı, hürriyet ve bağımsızlığı borçlu olduğumuz Cumhuriyet en kıymetli hazinemizdir. İyi bayramlar.

Cumhuriyet; madenlerden çıkan kömür, çalışanın alın teri, dağ köylerine ulaşan elektrik, kütüphanelere sığmayan kültür varlıkları, dünyada itibar, gönüllerde sevgi ve gurur, tüm işlerde dürüstlük ve kısaca haysiyetli yaşamdır. Mutlu bayramlar.

Cumhuriyet sevgisi medeniyet yağmurudur. Ondan ıslananları bahtiyar, ıslanmayanları tarumar eder. Cumhuriyetle kalın iyi bayramlar.

Cumhuriyet sönmeyen ateştir. Bayramımız kutlu olsun.

Cumhuriyet Samsun’dan İzmir’e uzanan bağımsızlık ateşidir. Kutlu olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ 28 = 32