KURALLAR VE YASAL UYARILAR

KURALLAR VE YASAL UYARILAR

Değerli Ziyaretçi,

LÜTFEN SAYFAMIZIN YÜCE ÖNDER ATATÜRK VE MİLLİ MÜCADELEMİZ HAKKINDA OLDUĞUNU UNUTMAYINIZ! BUNA YAKIŞIR CİDDİYET VE ALAKADA BULUNUNUZ.

Öncelikle Yüce Atatürk’e bir kez daha hayran olacağınız ve O’nu bir kez daha arayacağınız düşüncesiyle sitemize hoş geldiniz diyoruz. Katkı, beğeni ve paylaşımlarınızla bizlere seviyeli destek ve güç vereceğinizi umuyoruz.

Sitemizin ana hedefi öncelikle okul hayatı olduğu için ve çoğunluğu bu genç olan arkadaşlarımız ile tüm eğitim camiasının seyahat ettiği sayfalarımızda dikkat edilmesinde fayda gördüğümüz hususları bir kez daha hatırlatmak isteriz…

Yorum, yazı, resim ekleme gibi eylemlerinizde lütfen siyasi, terör ve küfür içerikli, yasa dışı, ahlak kurallarına aykırı, yakışıksız kelime ve görüşler paylaşmayınız. Bu tür paylaşım sahiplerinin yorumları silinecek ve yasaklanacaklardır.

Telif hakkı kanununa aykırı davranmayınız.

Sitede yer alan eserlerde veya sahibinde hata, yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız lütfen konu altına yorum ekleyerek bildiriniz.

Yaptığınız alıntıların kaynak, isim ve sitelerini belirtmeyi ihmal etmeyiniz.

Kendi yazılarınızı paylaşırken site tanıtımı gibi reklam amaçlı gayretlerde bulunmayınız.

Maksadımızın eğitim camiasına ve gençlere hizmet ve destek olduğunu lütfen unutmayınız.

Sitemizden yapacağınız alıntılarda kaynak belirtirseniz seviniriz ama bu şart değildir. Diğer site, kişi veya kaynaklardan bizlerin yaptığı alıntıların telif hakları hakkında o kişi veya site veya kurumun telif hakları geçerlidir lütfen unutmayınız.

Sayfalarımızda hoş vakit geçireceğinizi umar, eğlenceli ve duygu dolu ATATÜRK’lü anlar dileriz.

Lütfen REKLAMSIZ SİTEMİZİ dost ve arkadaşlarınıza tavsiye etmeyi ve bu yazılı kuralları peşinen kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız!

ataturkicimizde.com

Lütfen bir dakikanızı ayırın!

Lütfen yazı yazmadan veya yorum yapmadan önce aşağıdaki kuralları okuyunuz. Sitemize giriş yaptıktan sonra kurallarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

* Yazılarda ahlak dışı herhangi bir metin, söz veya ima bulunmamalıdır.
* Sitemizin okul ve öğrencilerimizle alakalı olduğu tüm yazı ve yorumlarda dikkate alınmalıdır.
* Sitede Türkiye Cumhuriyeti, Türk Kültürü, Türk Bayrağı ve Türk Milleti aleyhine hazırlanan hiçbir yazı veya mesaj yayınlanmaz.
* Bir şahıs, firma, kurum vb. hakkında küçük düşürücü metinler olmamalıdır.
* Siyasi düşünce veya aşırı akımlara ait yazılar olmamalıdır.
* Ekleyeceğiniz yazıları kendinize ait yazılar olmalı veya alıntı yapıldıysa mutlaka kaynak belirtilmelidir. Herhangi bir yazar, şair, vb. kişilerin yazılarını izinsiz ekleyemezsiniz.
* Ekleyeceğiniz yazıların dili Türkçe (İngilizce sayfalar hariç) olmalıdır.
* Yapılan yorumlar yönetici onayını müteakip yayınlanacaktır.
* Sitemizdeki tüm yazıların tüm hakları yazı sahiplerine aittir.
* Yazılar reklam içermemelidir.
* Sitemize eklenen yazıların sürekli yayınlanacağı garantisi verilmez. İşletme kuralları gereği yazıların yayınlanma süresi site yöneticilerine aittir.
* Yazıların hiçbirine Telif veya yayın hakkı ödenmez. Sitemize yazı veya yorum ekleyen ziyaretçiler bu hususu önceden kabul etmiş sayılır.
* Burada bahsedilmeyen kurallar hakkında genel forum kuralları ve ilgili kanun maddelerinde yer alan hususlar geçerlidir.
* Kurallar hakkında varsa sorularınız için bu sayfaya yorum yapabilirsiniz.

Yazdığınız herşeyden sorumlu olduğunuzu unutmayın..
TELİF HAKLARI KURALLARINA MUTLAKA UYUNUZ !

İYİ KALIN, HOŞ KALIN.. ATATÜRK’LE KALIN..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

− 2 = 1